Olimpiada Zdrowia PCK – zapisy ruszyły!

Ruszyły zapisy do tegorocznej edycji Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką!

Droga Nauczycielko!
Drogi Nauczycielu!
Zapraszamy do udziału w 31. edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką. To wyjątkowy konkurs, który aktywizuje młodzież oraz lokalne społeczności do działań prozdrowotnych. Dziękujemy Wam za zainteresowanie oraz zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Olimpiady!
Aby zgłosić się do konkursu wystarczy wypełnić formularz na stronie Olimpiady. Zaproś swoich uczniów i konkurujcie o wartościowe nagrody w teście wiedzy o zdrowym stylu życia z rówieśnikami z całej Polski!

Dowiedź się więcej i odwiedź stronę www.olimpiadazdrowiapck.pl

Rejestracja trwa do 6 grudnia!

Trudno uwierzyć, że za nami już 30 edycji Olimpiady. W poprzednich latach, dzięki Wam, stworzyliśmy ogólnopolską inicjatywę aktywizującą w zakresie zdrowego trybu życia rzesze dzieci i młodzieży. Dziękujemy Wam za zainteresowanie oraz zapraszamy do udziału w tegorocznej edycji Olimpiady Zdrowia PCK z Biedronką!

Jak zgłosić szkołę do Olimpiady Zdrowia PCK? 

Aby uczestniczyć w Olimpiadzie Zdrowia PCK, szkoła powinna wyznaczyć koordynatora (nauczyciela), którego zadaniem jest zgłoszenie placówki na stronie konkursu. Koordynator zobowiązany jest do uzyskania zgody dyrekcji szkoły i zaakceptowania regulaminu Olimpiady. Podczas procesu rejestracji Koordynator musi podać dane placówki oraz liczbę dzieci w poszczególnych klasach, które będą uczestniczyć w Olimpiadzie.

Zarejestruj szkołę już dziś!

Scroll to Top